პიროვნებასთან დაკავშირებული სერვისები
საქართველოს მოქალაქეობის მიღებით ან საქართველოში ცხოვრების უფლების მოპოვებით დაინტერესებულ პირებს ჩვენი გუნდი დაეხმარება  პროცესის სწორად ორგანიზებასა და სასურველი შედეგის მიღწევაში. სერვისი მოიცავს როგორც კონსულტაციებსა და რეკომენდაციებს, ასევე საჭირო დოკუმენტაციის მოგროვების პროცესში მხარდაჭერასა და შესაბამის ორგანოში წარდგენას.
საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად, ნატურალიზაციით საქართველოს მოქალაქეობის მიღება ხდება შემდეგი წესით:
•    საქართველოს მოქალაქეობის ჩვეულებრივი წესით მინიჭება
•    საქართველოს მოქალაქეობის გამარტივებული წესით მინიჭება
•    საქართველოს მოქალაქეობის საგამონაკლისო წესით მინიჭება
•    საქართველოს მოქალაქეობის აღდგენის წესით მინიჭება
რაც შეეხება საქართველოს ბინადრობის ნებართვას, კანონმდებლობა ითვალისწინებს ბინადრობის ნებართვის მიღებას შემდეგი საფუძვლებით:

Если вы заинтересованы получением гражданства Грузии или права на вид на жительство, наша команда поможет вам правильно организовать процесс и достичь желаемого результата. Услуга включает консультации и рекомендации, также поддержку в процессе сбора документации и подачу в соответсвующий орган.
Соответсвенно действующему законодательству Грузии, гражданство Грузии путем натурализации может быть получено в следующих порядках:
• Присвоение гражданства обычным путем;
• Присвоение гражданства упрощенным путем;
• Присвоение гражданства в виде исключения;
• Присвоение гражданства путем его восстановления.
Что касается вида на жительство Грузии, законодательство предусматривает его получение при наличии следующих оснований: